SHERPA
1.430.000 Ft
| Condition | New |
|---|---|
| Make | SHERPA |
| Model | we08 |
| Year | 05-2026 |
| Price | 1.430.000 Ft |
| Mileage | 1 km |
| Fuel | Benzin |
| Color | 640 kg |
| Body Style | Kotrógépek |
| Transmission | Manual |
| Engine | benzin |
| Power | 7 kW (10 hp) |
Műszaki jellemzők:
- Motor típus: Loncin G300FA Benzin léghűtés
- Teljesítmény: 6.8 kw / 9.3 Le
- Saját tömeg: 640 kg
- Külső méretek: hossz 2200 mm – szélesség 700 mm – magasság 2117 mm
- Ásási mélység: 978 mm
Alap felszereltség:
- Alap kanál 300 mm
Választható adapterek:
- mechanikus gyors csatlakozó fej
- 200 mm kanál
- simító kanál
- gyökérszaggató
- fésű –

| CE tanúsítvány | |
|---|---|
| Garancia | |
| Kotrógépek | |
| Közel 10 féle rendelhető adapter | |
| Magyar nyelvű gépkönyv | |
| Szállítás Ország egész területén |
| Condition | New |
|---|---|
| Make | SHERPA |
| Model | we08 |
| Year | 05-2026 |
| Price | 1.430.000 Ft |
| Mileage | 1 km |
| Fuel | Benzin |
| Color | 640 kg |
| Body Style | Kotrógépek |
| Transmission | Manual |
| Engine | benzin |
| Power | 7 kW (10 hp) |
Műszaki jellemzők:
- Motor típus: Loncin G300FA Benzin léghűtés
- Teljesítmény: 6.8 kw / 9.3 Le
- Saját tömeg: 640 kg
- Külső méretek: hossz 2200 mm – szélesség 700 mm – magasság 2117 mm
- Ásási mélység: 978 mm
Alap felszereltség:
- Alap kanál 300 mm
Választható adapterek:
- mechanikus gyors csatlakozó fej
- 200 mm kanál
- simító kanál
- gyökérszaggató
- fésű –

| CE tanúsítvány | |
|---|---|
| Garancia | |
| Kotrógépek | |
| Közel 10 féle rendelhető adapter | |
| Magyar nyelvű gépkönyv | |
| Szállítás Ország egész területén |
