7.280.000 Ft
Jármű specifikáció
| Condition | New |
|---|---|
| Mileage | 1 km |
| Year | 07-2023 |
| Engine | Diesel |
| Fuel | Diesel |
| Color | 4000 kg |
| Doors | Állandó 4x4 |
| Condition | New |
|---|---|
| Make | |
| Model | |
| Year | 07-2023 |
| Price | 7.280.000 Ft |
| Mileage | 1 km |
| Fuel | Diesel |
| Color | 4000 kg |
| Body Style | Rakodógépek Wolf |
| Doors | Állandó 4x4 |
| Engine | Diesel |
| Power | 45 kw / 61 le kW (1600 kg hp) |
- Motor típus: Yunnei Euro 5 Dízel 4 henger
- Teljesítmény: 45 kw / 61 le
- Saját tömeg: 4000 kg
- Külső méretek:
- Hosszúság: 5,28 m
- Szélesség: 1,7 m
- Magasság: 2,68 m
- Emelési teherbírás: 1,6 t
- Emelési magasság: 3,2 m
- Hajtás: 4 kerék / Hidraulikus erőátvitel, 2 seb. előre – 2 seb. hátra
Alap felszereltség:
- Gyors csatlakozó adapter
- Alapföld földkanál
- 3. kör hidraulika kiépítés
- Világítás kiépítés
- Kabin fűtés
- Rádió
- Szerszámos láda + 1 garnitúra szűrő szett
Választható Extra:
- Klíma
- Elektromos joystick vezérlés
- 20-25 adapter típus


| 12 hó alkatrész garancia | |
|---|---|
| Azonnal elvihető | |
| CE tanúsítvány | |
| Finanszírozható nettó ár 20% + teljes Áfa önerőtől | |
| Rakodógépek | |
| Szállítás Ország egész területén |
