SHERPA
16.980.000 Ft
Jármű specifikáció
| Condition | New |
|---|---|
| Mileage | 1 km |
| Year | 08-2024 |
| Engine | YUNNEI DIESEL |
| Fuel | Diesel |
| Color | 7600kg |
| Doors | Állandó 4x4 |
| Condition | New |
|---|---|
| Make | SHERPA |
| Model | 925T |
| Year | 08-2024 |
| Price | 16.980.000 Ft |
| Mileage | 1 km |
| Fuel | Diesel |
| Color | 7600kg |
| Body Style | Rakodógépek Sherpa |
| Doors | Állandó 4x4 |
| Engine | YUNNEI DIESEL |
| Power | 76 kw / 103 le kW (3500 kg hp) |
Műszaki jellemzők:
- Motor típus: YUNNEI – 4 henger turbo diesel
- Teljesítmény: 76 kw / 103 le
- Saját tömeg: 7600 kg
- Külső méretek:
- Hosszúság: 4670 / 5890 mm
- Szélesség: 2200 mm
- Magasság: 2480 mm
- Emelési teherbírás: 3500 kg
- Emelési magasság: 7 m
- Hajtás: 4 kerék
Alap felszereltség:
- Világítás kiépítés
- Kabin fűtés
- tolató kamera
- klíma
- elektromos joystck
- 3 kormány fokozat
- hidraulikus gyorscsatlakozó fej
- raklapvilla adapter
Választható Extra:
- YUCHAI 125 LE MOTORRAL (500.000.-ft+áfa felárral)
- YUCHAI 101 LE E5 MOTORRAL (1.800.000.-ft+áfa felárral)
- 5-10 adapter típus

| 12 hó alkatrész garancia | |
|---|---|
| Azonnal elvihető | |
| CE tanúsítvány | |
| Finanszírozható nettó ár 20% + teljes Áfa önerőtől | |
| Magyar nyelvű gépkönyv-Sherpa | |
| Rakodógépek | |
| Szállítás Ország egész területén |
