SHERPA
7.880.000 Ft
| Condition | New |
|---|---|
| Make | SHERPA |
| Model | PF-45 |
| Year | 10-2024 |
| Price | 7.880.000 Ft |
| Mileage | 1 km |
| Fuel | Diesel |
| Color | 5700 kg |
| Body Style | Targoncák |
| Doors | Állandó 4x4 |
| Engine | Diesel |
| Power | 78kw / 107le kW (5000 kg hp) |
Műszaki jellemzők:
- Motor típus: 4 hengeres vízhűtés Diesel motor Yunnei 4102
- Teljesítmény: 78 kw / 107le
- Saját tömeg: 5700 kg
- Külső méretek:
- Hosszúság: 3900 mm (villa nélkül)
- Szélesség: 2080 mm
- Magasság: 2650 mm
- Emelési teherbírás: 5000 kg
- Emelési magasság: 3000 mm
- Szabad emelés: 200 mm
Alap felszereltség:
- Világítás kiépítése
- Szerszámos láda + garnitúra szűrő szett
- Kabin fűtés
Választható Extra:
- Klíma (290.000.-ft + áfa felárral)
| 12 hó alkatrész garancia | |
|---|---|
| CE tanúsítvány | |
| Finanszírozható nettó 20% + teljes Áfa önerőtől | |
| Magyar nyelvű gépkönyv | |
| Szállítás Ország egész területén | |
| Targoncák |
| Condition | New |
|---|---|
| Make | SHERPA |
| Model | PF-45 |
| Year | 10-2024 |
| Price | 7.880.000 Ft |
| Mileage | 1 km |
| Fuel | Diesel |
| Color | 5700 kg |
| Body Style | Targoncák |
| Doors | Állandó 4x4 |
| Engine | Diesel |
| Power | 78kw / 107le kW (5000 kg hp) |
Műszaki jellemzők:
- Motor típus: 4 hengeres vízhűtés Diesel motor Yunnei 4102
- Teljesítmény: 78 kw / 107le
- Saját tömeg: 5700 kg
- Külső méretek:
- Hosszúság: 3900 mm (villa nélkül)
- Szélesség: 2080 mm
- Magasság: 2650 mm
- Emelési teherbírás: 5000 kg
- Emelési magasság: 3000 mm
- Szabad emelés: 200 mm
Alap felszereltség:
- Világítás kiépítése
- Szerszámos láda + garnitúra szűrő szett
- Kabin fűtés
Választható Extra:
- Klíma (290.000.-ft + áfa felárral)
| 12 hó alkatrész garancia | |
|---|---|
| CE tanúsítvány | |
| Finanszírozható nettó 20% + teljes Áfa önerőtől | |
| Magyar nyelvű gépkönyv | |
| Szállítás Ország egész területén | |
| Targoncák |
