SHERPA
7.980.000 Ft
Jármű specifikáció
| Condition | New |
|---|---|
| Mileage | 1 km |
| Year | 05-2026 |
| Engine | Diesel |
| Fuel | Diesel |
| Color | 5000kg |
| Doors | Állandó 4x4 |
| Condition | New |
|---|---|
| Make | SHERPA |
| Model | 925T |
| Year | 05-2026 |
| Price | 7.980.000 Ft |
| Mileage | 1 km |
| Fuel | Diesel |
| Color | 5000kg |
| Body Style | Rakodógépek Sherpa |
| Doors | Állandó 4x4 |
| Engine | Diesel |
| Power | 76 kw / 103 le kW (2500 kg hp) |
Műszaki jellemzők:
- Motor típus: Yunnei – 4 henger turbo diesel
- Teljesítmény: 76 kw / 103 le
- Saját tömeg: 5000 kg
- Külső méretek:
- Hosszúság: 5.7 m
- Szélesség: 1,9 m
- Magasság: 2,7 m
- Emelési teherbírás: 2,5 t adapterek nélkül
- Emelési magasság: 3,5 m
- Hajtás: 4 kerék / Hidraulikus erőátvitel /
Alap felszereltség:
- Alapföld földkanál
- Világítás kiépítés
Választható Extra:
- Klíma
- Elektromos joystick vezérlés
- 5-10 adapter típus
- 3. kör hidraulika kiépítés
- hidraulikus gyors csatlakozó fej
- raklapvilla adapter
- Yunnei 4 henger 55kw / 75le diesel E5 motorral 1.450.000.-ft+áfa felárral.
| 12 hó alkatrész garancia | |
|---|---|
| Azonnal elvihető | |
| CE tanúsítvány | |
| Finanszírozható nettó ár 20% + teljes Áfa önerőtől | |
| Magyar nyelvű gépkönyv-Sherpa | |
| Rakodógépek | |
| Szállítás Ország egész területén |
