SHERPA
14.980.000 Ft
Jármű specifikáció
| Condition | New |
|---|---|
| Mileage | 1 km |
| Year | 05-2026 |
| Engine | Diesel |
| Fuel | Dízel |
| Transmission | Manual |
| Color | 9600 kg |
| Doors | Négy kerék |
| Condition | New |
|---|---|
| Make | SHERPA |
| Model | 80-30 |
| Year | 05-2026 |
| Price | 14.980.000 Ft |
| Mileage | 1 km |
| Fuel | Dízel |
| Color | 9600 kg |
| Body Style | Rakodógépek Sherpa |
| Transmission | Manual |
| Doors | Négy kerék |
| Engine | Diesel |
| Power | 92 kw / 125 le (75-130kw) kW (3000kg hp) |
Műszaki jellemzők:
- Motor típus: Weichai WP6G125 – 6 henger diesel vízhűtés (Deutz license)
- Teljesítmény: 92 kw / 125 le (75-130kw)
- Saját tömeg: 9600 kg
- Külső méretek:
- Hosszúság: 7535 mm
- Szélesség: 2150 mm
- Magasság: 3096 mm
- Emelési teherbírás: 3 t
- Emelési magasság: 4,1 m
- Hajtás: 4 kerék
Alap felszereltség:
- Gyors csatlakozó adapter + hidraulika kör kiépítés
- Elektromos joystick vezérlés
- Alap földkanál
- Világítás kiépítés
- Kabin fűtés
Választható Extra:
- Klíma (380.000.-ft+áfa)
- 5-10 adapter típus
| 12 hó alkatrész garancia | |
|---|---|
| CE tanúsítvány | |
| Finanszírozható nettó ár 20% + teljes Áfa önerőtől | |
| Magyar nyelvű gépkönyv-Sherpa | |
| Rakodógépek | |
| Szállítás Ország egész területén |
