SHERPA
7.580.000 Ft
Jármű specifikáció
| Condition | New |
|---|---|
| Mileage | 1 km |
| Year | 01-2026 |
| Engine | Diesel 4 hengeres |
| Fuel | Dízel |
| Transmission | Manual |
| Color | 4700 kg |
| Doors | Négy kerék |
| Condition | New |
|---|---|
| Make | SHERPA |
| Model | 55-20 |
| Year | 01-2026 |
| Price | 7.580.000 Ft |
| Mileage | 1 km |
| Fuel | Dízel |
| Color | 4700 kg |
| Body Style | Rakodógépek Sherpa |
| Transmission | Manual |
| Doors | Négy kerék |
| Engine | Diesel 4 hengeres |
| Power | 55 kw / 75 le kW (2000kg hp) |
Műszaki jellemzők:
- Motor típus: Yunnei DEF20CAF4 Euro5 – Turbó Diesel 4 henger vízhűtés
- Teljesítmény: 55 kw / 75 le
- Saját tömeg: 4700 kg
- Külső méretek:
- Hosszúság: 5,88 m
- Szélesség: 2,06 m
- Magasság: 2,8 m
- Emelési teherbírás: 2 t
- Emelési magasság: 3,6 m
- Hajtás: 4 kerék / Hidraulikus erőátvitel, 4 seb. előre – 4 seb. hátra
Alap felszereltség:
- Alap földkanál
- Világítás kiépítés
- Kabin fűtés
- Rádió
- Szerszámos láda + 1 garnitúra szűrő szett
Választható Extra:
- Gyors csatlakozó adapter + 3. kör hidraulika kiépítés
- Klíma
- Elektromos joystick vezérlés
- 20-25 választható adapter típus
| 12 hó alkatrész garancia | |
|---|---|
| CE tanúsítvány | |
| Finanszírozható nettó ár 20% + teljes Áfa önerőtől | |
| Magyar nyelvű gépkönyv-Sherpa | |
| Rakodógépek | |
| Szállítás Ország egész területén |
