SHERPA
2.680.000 Ft
| Condition | New |
|---|---|
| Make | SHERPA |
| Model | 400 E |
| Year | 06-2024 |
| Price | 2.680.000 Ft |
| Mileage | 1 km |
| Fuel | Elektromos /akku/ |
| Color | 1120 kg |
| Body Style | Rakodógépek Sherpa |
| Doors | 4x4 |
| Engine | Elektromos /akku/ |
| Power | 60V 150A kW (500 kg hp) |
Műszaki jellemzők:
- Motor típus: Elektromos /akku/
- Teljesítmény: 60V 150A
- Saját tömeg: 1120 kg
- Külső méretek:
- Hosszúság: 2,5 m
- Szélesség: 1,05 m
- Magasság: 2,18 m
- Emelési teherbírás: 500 kg
- Emelési magasság: 1,6 m
- Hajtás: 4×4
Alap felszereltség:
- Alap föld kanál
- Hidraulikus gyorscsatlakozó
- hidraulika kör kiépítés
- Elektromos joystick
- Világítás kiépítés
- Tető
Választható extrák:
- Raklap villa adapter
- 5-10 választható adapter
| 12 hó alkatrész garancia | |
|---|---|
| CE tanúsítvány | |
| Magyar nyelvű gépkönyv-Sherpa | |
| Rakodógépek | |
| Szállítás Ország egész területén |
| Condition | New |
|---|---|
| Make | SHERPA |
| Model | 400 E |
| Year | 06-2024 |
| Price | 2.680.000 Ft |
| Mileage | 1 km |
| Fuel | Elektromos /akku/ |
| Color | 1120 kg |
| Body Style | Rakodógépek Sherpa |
| Doors | 4x4 |
| Engine | Elektromos /akku/ |
| Power | 60V 150A kW (500 kg hp) |
Műszaki jellemzők:
- Motor típus: Elektromos /akku/
- Teljesítmény: 60V 150A
- Saját tömeg: 1120 kg
- Külső méretek:
- Hosszúság: 2,5 m
- Szélesség: 1,05 m
- Magasság: 2,18 m
- Emelési teherbírás: 500 kg
- Emelési magasság: 1,6 m
- Hajtás: 4×4
Alap felszereltség:
- Alap föld kanál
- Hidraulikus gyorscsatlakozó
- hidraulika kör kiépítés
- Elektromos joystick
- Világítás kiépítés
- Tető
Választható extrák:
- Raklap villa adapter
- 5-10 választható adapter
| 12 hó alkatrész garancia | |
|---|---|
| CE tanúsítvány | |
| Magyar nyelvű gépkönyv-Sherpa | |
| Rakodógépek | |
| Szállítás Ország egész területén |
