SHERPA
3.580.000 Ft
| Condition | New |
|---|---|
| Make | SHERPA |
| Model | 380W |
| Year | 09-2022 |
| Price | 3.580.000 Ft |
| Mileage | 1 km |
| Fuel | Benzin |
| Color | 890 kg |
| Body Style | Építőipari Kisgépek |
| Transmission | Manual |
| Engine | Briggs |
| Power | 17 kw / 23 le kW (220 kg hp) |
Műszaki jellemzők:
- Motor típus: Briggs & Stratton Vanguard 23 Benzin motor
- Teljesítmény: 17 kw / 23 le
- Saját tömeg: 890 kg
- Külső méretek:
- Hosszúság: 1,5 m
- Szélesség: 1,16 m
- Magasság: 1,25 m
- Emelési teherbírás: 220 kg
- Emelési magasság: 1,8 m
- Hajtás: Gumikerekes csúszókormányzású
Alap felszereltség:
- Alap kanál
Választható Extra:
- Raklapvilla
- Trágya villa
- Rönk fogó
- Daru gém
- Simító
- Mixer adapter


| CE tanúsítvány | |
|---|---|
| Daru gém | |
| Garancia | |
| Magyar nyelvű gépkönyv-Sherpa | |
| Mixer adapter | |
| Rakodógépek | |
| Rönk fogó | |
| Simító | |
| Szállítás Ország egész területén | |
| Trágya villa |
| Condition | New |
|---|---|
| Make | SHERPA |
| Model | 380W |
| Year | 09-2022 |
| Price | 3.580.000 Ft |
| Mileage | 1 km |
| Fuel | Benzin |
| Color | 890 kg |
| Body Style | Építőipari Kisgépek |
| Transmission | Manual |
| Engine | Briggs |
| Power | 17 kw / 23 le kW (220 kg hp) |
Műszaki jellemzők:
- Motor típus: Briggs & Stratton Vanguard 23 Benzin motor
- Teljesítmény: 17 kw / 23 le
- Saját tömeg: 890 kg
- Külső méretek:
- Hosszúság: 1,5 m
- Szélesség: 1,16 m
- Magasság: 1,25 m
- Emelési teherbírás: 220 kg
- Emelési magasság: 1,8 m
- Hajtás: Gumikerekes csúszókormányzású
Alap felszereltség:
- Alap kanál
Választható Extra:
- Raklapvilla
- Trágya villa
- Rönk fogó
- Daru gém
- Simító
- Mixer adapter


| CE tanúsítvány | |
|---|---|
| Daru gém | |
| Garancia | |
| Magyar nyelvű gépkönyv-Sherpa | |
| Mixer adapter | |
| Rakodógépek | |
| Rönk fogó | |
| Simító | |
| Szállítás Ország egész területén | |
| Trágya villa |
