SHERPA
5.480.000 Ft
Jármű specifikáció
| Condition | New |
|---|---|
| Mileage | 1 km |
| Year | 05-2026 |
| Engine | Elektromos /akku/ 72V |
| Fuel | Elektromos /akku/ 72V |
| Color | 3400 kg |
| Doors | hydro |
| Condition | New |
|---|---|
| Make | SHERPA |
| Model | FL30E |
| Year | 05-2026 |
| Price | 5.480.000 Ft |
| Mileage | 1 km |
| Fuel | Elektromos /akku/ 72V |
| Color | 3400 kg |
| Body Style | Targoncák |
| Doors | hydro |
| Engine | Elektromos /akku/ 72V |
| Power | 9 kw kW (3000 kg hp) |
Műszaki jellemzők:
- Motor típus: Elektromos
- LITHIUM ION AKKU
- Teljesítmény: 9 kw
- Saját tömeg: 3400 kg
- Külső méretek:
- Hosszúság: 2547 mm (villa nélkül)
- Szélesség: 1225 mm
- Magasság: 2200 mm
- Emelési teherbírás: 3,0 t
- Emelési magasság: 3 m
- Szabad emelés: 15 cm
Alap felszereltség:
- Világítás kiépítése
- Villa oldalmozgás
Választható Extra:
- Triplex torony (500.000.-ft + áfa)


| 12 hó alkatrész garancia | |
|---|---|
| CE tanúsítvány | |
| Magyar nyelvű gépkönyv | |
| Szállítás Ország egész területén | |
| Targoncák |
