SHERPA
Nettó: 8.580.000 Ft + 27% ÁFA
| Condition | New |
|---|---|
| Make | SHERPA |
| Model | 25 |
| Year | 11-2024 |
| Price | 8.580.000 Ft |
| Mileage | 1 km |
| Fuel | Dízel |
| Color | 2760 kg |
| Body Style | Rakodógépek Sherpa |
| Doors | Állandó 4x4 |
| Engine | KUBOTA Diesel |
| Power | 25 LE kW (1200 kg hp) |
Műszaki jellemzők:
- Motor típus: KUBOTA (D1703)– 3 henger Diesel vízhűtés
- Teljesítmény: 18,2 kw / 25 le
- Saját tömeg: 2760 kg
- Külső méretek:
- Hosszúság: 4210 mm
- Szélesség: 1310 mm
- Magasság: 2316 mm
- Emelési teherbírás: 1200 kg
- Emelési magasság: 3 m
- Hajtás: Állandó 4×4
Alap felszereltség:
- KUBOTA motor (D1703)
- hidraulikus gyorscsatlakozó fej
- elektromos joystick
- plussz hidraulika kör kiépítés
- Világítás kiépítés
Választható extrák:
- ZÁRT FÜLKE (350.000.-ft+áfa) felárral.
- Raklapvilla (220.000.-ft+áfa) felárral.
- 5-10 adapter típus
| 12 hó alkatrész garancia | |
|---|---|
| CE tanúsítvány | |
| Magyar nyelvű gépkönyv-Sherpa | |
| Rakodógépek | |
| Szállítás Ország egész területén |
| Condition | New |
|---|---|
| Make | SHERPA |
| Model | 25 |
| Year | 11-2024 |
| Price | 8.580.000 Ft |
| Mileage | 1 km |
| Fuel | Dízel |
| Color | 2760 kg |
| Body Style | Rakodógépek Sherpa |
| Doors | Állandó 4x4 |
| Engine | KUBOTA Diesel |
| Power | 25 LE kW (1200 kg hp) |
Műszaki jellemzők:
- Motor típus: KUBOTA (D1703)– 3 henger Diesel vízhűtés
- Teljesítmény: 18,2 kw / 25 le
- Saját tömeg: 2760 kg
- Külső méretek:
- Hosszúság: 4210 mm
- Szélesség: 1310 mm
- Magasság: 2316 mm
- Emelési teherbírás: 1200 kg
- Emelési magasság: 3 m
- Hajtás: Állandó 4×4
Alap felszereltség:
- KUBOTA motor (D1703)
- hidraulikus gyorscsatlakozó fej
- elektromos joystick
- plussz hidraulika kör kiépítés
- Világítás kiépítés
Választható extrák:
- ZÁRT FÜLKE (350.000.-ft+áfa) felárral.
- Raklapvilla (220.000.-ft+áfa) felárral.
- 5-10 adapter típus
| 12 hó alkatrész garancia | |
|---|---|
| CE tanúsítvány | |
| Magyar nyelvű gépkönyv-Sherpa | |
| Rakodógépek | |
| Szállítás Ország egész területén |
