SHERPA
5.580.000 Ft
| Condition | New |
|---|---|
| Make | SHERPA |
| Model | 19-06 |
| Year | 05-2026 |
| Price | 5.580.000 Ft |
| Mileage | 1 km |
| Fuel | Dízel |
| Color | 1500 kg |
| Body Style | Rakodógépek Sherpa |
| Doors | Állandó 4x4 |
| Engine | Perkins Diesel |
| Power | 25 LE kW (650 kg hp) |
Műszaki jellemzők:
- Motor típus: Perkins 403J-11 E5 – Dízel 3 henger
- Teljesítmény: 18,5 kw / 25 le
- Saját tömeg: 1500 kg
- Külső méretek:
- Hosszúság: 3,32 m
- Szélesség: 1,15 m
- Magasság: 2,36 m
- Emelési teherbírás: 650kg
- Emelési magasság: 2,5 m
- Hajtás: 4 kerék / Hidraulikus erőátvitel, 2 seb. előre – 2 seb. hátra
Alap felszereltség:
- Gyors csatlakozó adapter
- Alapföld földkanál
- 3. kör hidraulika kiépítés
- Világítás kiépítés
Választható Extra:
- 10-15 adapter típus
| 12 hó alkatrész garancia | |
|---|---|
| CE tanúsítvány | |
| Magyar nyelvű gépkönyv-Sherpa | |
| Rakodógépek | |
| Szállítás Ország egész területén |
| Condition | New |
|---|---|
| Make | SHERPA |
| Model | 19-06 |
| Year | 05-2026 |
| Price | 5.580.000 Ft |
| Mileage | 1 km |
| Fuel | Dízel |
| Color | 1500 kg |
| Body Style | Rakodógépek Sherpa |
| Doors | Állandó 4x4 |
| Engine | Perkins Diesel |
| Power | 25 LE kW (650 kg hp) |
Műszaki jellemzők:
- Motor típus: Perkins 403J-11 E5 – Dízel 3 henger
- Teljesítmény: 18,5 kw / 25 le
- Saját tömeg: 1500 kg
- Külső méretek:
- Hosszúság: 3,32 m
- Szélesség: 1,15 m
- Magasság: 2,36 m
- Emelési teherbírás: 650kg
- Emelési magasság: 2,5 m
- Hajtás: 4 kerék / Hidraulikus erőátvitel, 2 seb. előre – 2 seb. hátra
Alap felszereltség:
- Gyors csatlakozó adapter
- Alapföld földkanál
- 3. kör hidraulika kiépítés
- Világítás kiépítés
Választható Extra:
- 10-15 adapter típus
| 12 hó alkatrész garancia | |
|---|---|
| CE tanúsítvány | |
| Magyar nyelvű gépkönyv-Sherpa | |
| Rakodógépek | |
| Szállítás Ország egész területén |
