SHERPA
5.480.000 Ft
Jármű specifikáció
| Condition | New |
|---|---|
| Mileage | 1 km |
| Year | 04-2026 |
| Engine | Elektromos /akku/ |
| Fuel | Elektromos /akku/ |
| Color | 2260 kg |
| Doors | 4x4 |
| Condition | New |
|---|---|
| Make | SHERPA |
| Model | 1000ET |
| Year | 04-2026 |
| Price | 5.480.000 Ft |
| Mileage | 1 km |
| Fuel | Elektromos /akku/ |
| Color | 2260 kg |
| Body Style | Rakodógépek Sherpa |
| Doors | 4x4 |
| Engine | Elektromos /akku/ |
| Power | 72v 5000w 200ah kW (1000 kg hp) |
Műszaki jellemzők:
- Motor típus: Elektromos 5000w
- Teljesítmény: 72v 200ah
- Saját tömeg: 2260 kg
- Külső méretek:
- Hosszúság: 396 cm
- Szélesség: 132 cm
- Magasság: 239 cm
- Emelési teherbírás: 1000 kg
- Emelési magasság: 318 cm
- Hajtás: 4×4
Alap felszereltség:
- Alap föld kanál
- Hidraulikus gyorscsatlakozó
- hidraulika kör kiépítés
- Elektromos joystick
- Világítás kiépítés
- Tető
Választható extrák:
- Raklap villa adapter
- 5-10 választható adapter
- ZÁRT FÜLKÉVEL 250.000.-ft+áfa felárral.
| 12 hó alkatrész garancia | |
|---|---|
| CE tanúsítvány | |
| Magyar nyelvű gépkönyv-Sherpa | |
| Rakodógépek | |
| Szállítás Ország egész területén |
